В Кремле нефтяные склоки. Экономика Китая жмет на тормоза

В Кремле нефтяные склоки. Экономика Китая жмет на тормоза
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 

your ad here

Минтруд хочет понизить прожиточный минимум

Минтруд хочет понизить прожиточный минимум.

Новое правительство и уже какой-то ад просто творится у нас. Новые министры включились в работу моментально. И решения то у них вообще отличные. Минтруд предлагает снизить прожиточный минимум. Люди выживают на 11 тыс., подумали чиновники, получающие пол миллиона, а давайте и это им сократим. Люди то рады, новое правительство, перемены, да в худшую сторону, вот и давайте с вами сегодня об этом поговорим
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 

your ad here

Кіберпол стежить за всіма і бюджет на мінет – Підсумки дна

Кіберпол стежить за всіма і бюджет на мінет – Підсумки дна.

Закручуй, скільки зможеш! Або як кіберполіція влаштовує повальне стеження, а поліція накриває страшні-престрашні вебкам-студії. Ті, хто роздягається на камеру – отримують 3 роки тюрми, а патруль вламується в приватні дитсадки. Бо спочатку підкоряйся, а вже потім…ну ви знаєте
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди,
або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 

your ad here

Українські експортери до кінця року не відчують змін у торгівлі з Британією через процес «брекзиту» – Мінекономіки

До кінця поточного року українські експортери не відчують жодних змін у торгівлі із Великою Британією через процес виходу цієї країни зі складу ЄС, повідомили у пресслужбі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Що потрібно запам’ятати нашим експортерам: зараз не змінюється нічого, далі з 1 січня наступного року у нас буде Угода про вільну торгівлю з Великою Британією. З огляду на те, що ми готувались до різних сценаріїв «брекзиту», минулого року ми майже повністю підготували угоду. Вона буде дуже подібна до Угоди про вільну торгівлю з Європейським союзом. Зараз в нас ще є достатньо часу, аби доопрацювати проєкт угоди», – заявив торговий представник України, заступник міністра економрозвитку Тарас Качка.

У відомстві додали, що до кінця 2020 року, поки триватиме перехідний період, українські експортери не відчують жодних змін у торгівлі із Британією «як напряму, так і при ввозі товарів на митну територію ЄС через інші держави-члени ЄС з метою транзиту у Велику Британію».

31 січня 2020 року Велика Британія почала процес виходу із Європейського союзу. До 31 грудня діятиме перехідний період, на час якого Британія залишатиметься учасником Митного союзу ЄС. У цей час країна продовжить дотримуватися правил Європейського союзу, але вже не матиме своїх представників у європейських інституціях. Паралельно сторони продовжать домовлятися про подальшу економічну й безпекову співпрацю.

your ad here

Долар повернувся в жовтень – НБУ

Долар за день подорожчав на 11 копійок, свідчать дані на сайті Національного банку України.

На 3 лютого офіційна вартість долара встановлена на рівні 25 гривень 3 копійок.

Востаннє курс перевищував позначку у 25 гривень за долар 31 жовтня 2019 року.

У січні долар зміцнився приблизно на 5%. На початку року його вартість становила 23 гривні 69 копійок.

 

your ad here

У Росії підтвердили загибель людини під час демонтажу спорткомплексу в Санкт-Петербурзі

У російському Санкт-Петербурзі під завалами демонтованих конструкцій спортивно-концертного комплексу знайшли тіло людини, повідомляють російські ЗМІ з посиланням на МНС Росії.

Повідомляється, що загиблий – 1990 року народження. Інформації про інших постраждалих немає.

31 січня у Санкт-Петербурзі під час демонтажу спортивно-концертного комплексу «Петербурзький» впав дах і частина будівлі. На відеотрансляції, яку вів російський сайт «Фонтанка», було видно, що дах почав обвалюватися несподівано, і один з робітників не встиг застрибнути у будівельну люльку і впав разом з конструкцією.

Спортивно-концертний комплекс «Петербурзький» зносять, щоб побудувати на його місці нову льодову арену. При цьому раніше повідомлялося про можливість реконструкції будівлі. Активісти боролися проти знесення комплексу, зведеного 1979 року.

your ad here

НАБУ вручило підозри «аграрним баронам» з розслідування «Схем» за розкрадання держземлі

Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили п’ятьом посадовцям Національної академії аграрних наук України про підозру в причетності до незаконного відчуження 15 гектарів особливо цінних земель НААН. Про земельні махінації, в результаті яких державна земля Національної академії аграрних наук переходила у приватну власність керівництва академії та членів їхніх родин, раніше йшлося в розслідуванні програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший») «Аграрні барони».

«За даними слідства, впродовж 2013-2014 років посадовці НААН ініціювали ухвалення низки рішень, внаслідок яких понад 15 га державних земель незаконно перейшли у приватну власність. Йдеться про 138 ділянок у передмісті Києва (село Гатне), які мали статус особливо цінної землі й повинні були використовуватися виключно з дослідницькою метою», – йдеться в повідомленні НАБУ.

У повідомленні бюро вказані лише посади. За даними «Схем», йдеться про таких осіб:

президент НААН (на час вчинення злочину – віце-президент) – Ярослав Гадзало;
директор Інституту садівництва НААН (на час вчинення злочину – перший віце-президент НААН) – Ігор Гриник;
перший проректор Національного університету біоресурсів і природокористування України (на час вчинення злочину – віце-президент НААН) – Ігор Ібатуллін;
віце-президент, головний вчений секретар НААН (на час вчинення злочину — академік-секретар відділення НААН) – Анатолій Заришняк;
директор Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства» ім. В.Є. Таїрова НААН – В’ячеслав Власов.

«Роль п’яти осіб, яким повідомлено про підозру, у корупційній схемі полягала у тому, що вони як члени президії НААН проголосували за виділення земельних ділянок з числа особливо цінних земель, а згодом оформили окремі ділянки на себе, близьких родичів та пов’язаних осіб. Зазначені факти є одним із епізодів кримінального провадження щодо розкрадання земель НААН», – повідомляють у НАБУ.

Як встановили раніше журналісти «Схем», родичі президента академії Ярослава Гадзала є власниками кількох земельних ділянок під Києвом, котрі раніше були у користуванні підпорядкованих аграрній академії установ – зокрема, на ділянці, якої стосується розслідування НАБУ.

Крім цього журналісти виявили не відображене в декларації місце проживання Гадзала – це квартира у будинку у Печерському районі Києва. Журналісти неодноразово фіксували, як службова автівка привозить ввечері і відвозить зранку президента академії.

У очільника Інституту садівництва, що входить у структуру аграрної академії наук, Ігоря Гриника та його родичів, «Схеми» теж виявили низку земельних ділянок. Вони також придбали дві ділянки на майже півтора гектара землі, які були виділені для ведення особистого селянського господарства. У 2017 році тогочасні власники цих ділянок – син Ігоря Гриника та дружина брата посадовця – змінюють цільове призначення – на будівництво та обслуговування багатоквартирних будинків. Зараз право на забудову ділянки вже надане одній з будівельних компаній, яка працює в регіоні.

«Схеми» встановили факти отримання колись підпорядкованих установам НААН земель і щодо родичів віцепрезидента та головного вченого секретаря академії аграрних наук Анатолія Заришняка. 

У березні 2019 року НАБУ вже повідомило підозру у цій справі ще семи особам, серед яких, за даними «Схем», була також і фігурантка розслідування «Аграрні барони», віце-президентка Національної академії аграрних наук України Ануш Балян.

Таким чином загальна кількість осіб, притягнутих до відповідальності за розкрадання особливо цінних земель НААН сягнула 14. У НАБУ повідомили, що стосовно дев’яти з них розслідування закінчено, справа скерована до ВАКС.

Справу щодо виведення з державної власності близько 100 гектарів землі академії на Київщин в НАБУ розслідують з 2017 року. Йдеться про масиви землі біля Чабанів та Гатного, зокрема, там, де отримали ділянки родичі керівництва академії.

Також «Схеми» розповідали, що діяльність академії аграрних наук вивчають не тільки правоохоронці, але й контролюючі органи. Прихована оренда, втрати мільйонів гривень – те, що помітили аудитори під час проведення ревізії 2016 року. Проблеми виявила перевірка Державної аудиторської служби і у 2018 році.

Під час підготовки розслідування про виділення в приватні руки державних земель, якими розпоряджається НААН, на знімальну групу «Схем» напали.

Загалом Національна академія аграрних наук України, у складі якої близько двох сотень дослідних станцій, наукових центрів, інститутів та господарств, розпоряджається майже півмільйоном гектарів землі (35 тисяч з яких наразі – на тимчасово непідконтрольній українській владі території).

your ad here

Росія: у Петербурзі під час демонтажу впав дах спорткомплексу, під завалами шукають людей

У російському Санкт-Петербурзі 31 січня під час демонтажу спортивно-концертного комплексу впав дах і частина будівлі. Як повідомляють російські ЗМІ, рятувальники проводять пошукову операцію, оскільки не виключають, що під завалами може бути, імовірно, один загиблий робітник, та інші люди.

На відеотрансляції, яку вів російський сайт «Фонтанка», видно, що дах почав обвалюватися несподівано, і один з робітників не встиг застрибнути у будівельну люльку.

Спортивно-концертний комплекс «Петербурзький» зносять, щоб побудувати на його місці нову льодову арену. При цьому раніше повідомлялося про можливість реконструкції будівлі. Активісти боролися проти знесення комплексу, зведеного 1979 року.

your ad here

Family, Friends Mourn Mexico’s Monarch Butterfly Activist 

Surrounded by the millions of monarch butterflies that Mexican environmental activist Homero Gomez Gonzalez fought to protect until his mysterious death, relatives and friends paid tribute to him Thursday.

Gomez Gonzalez’s sudden disappearance two weeks ago had sparked an outcry in Mexico, an increasingly violent country where activists are routinely threatened, harmed or killed as a result of their work.

Gomez Gonzalez, who worked passionately to protect a Mexican forest where monarch butterflies spend the winter, suffered head trauma as well as drowning, authorities announced Thursday night, potentially adding weight to the fears that he was murdered.

Rebeca Valencia Gonzalez holds a picture of her husband, environmental activist Homero Gomez Gonzalez, in their home in Ocampo, Michoacan state, Mexico, Jan. 30, 2020.

Even before the announcement, relatives of Gomez Gonzalez speculated his death wasn’t accidental.

“Something strange is happening, because they’re finishing off all the activists, the people who are doing something for society,” the dead man’s brother, Amado Gomez, said Thursday at the funeral.

Gomez Gonzalez’s body was discovered Wednesday in a holding pond near the mountain forest reserve that he had long protected. Michoacan state prosecutors said that an initial review indicated a drowning and found no signs of trauma, but their latest statement said more detailed autopsy results produced evidence of a head injury.

Authorities gave no other information on the injury and did not say how it might have been inflicted. They said an investigation continued.

Grinding poverty and gang violence fuel twin threats to the butterfly reserve — illegal logging and encroaching plantations of avocados. The latter is the only legal crop that provides a decent income in this region.

Gomez Gonzalez had spent a decade working as an activist, though he became best known for posting mesmerizing videos of the black and orange insects on social media, urging Mexicans to treasure the El Rosario reserve, a world heritage site.

Mourners pray around the coffin of environmental activist Homero Gomez Gonzalez at his wake in Ocampo, Michoacan state, Mexico, Jan. 30, 2020. The cause of the anti-logging activist’s death is under investigation.

His brother said Gomez Gonzalez, an engineer, was so compelled to do something after the number of butterflies dropped dramatically that he eventually gave up his job to work on projects aimed at protecting them.

“This was his passion,” his brother said. “He loved promoting the butterflies, filming them, researching them.”

He also worked to persuade about 260 fellow communal land owners that they should replant trees on land cleared for corn plots. By local accounts, he managed to reforest about 150 hectares (370 acres) of previously cleared land.

Like other places in the world, increasingly scarce water also plays a role in the conflict. Gomez Gonzalez and other communal land owners had asked the nearby town of Angangueo for payments in return for water they receive from clear mountain streams that survive only because the forests are protected.

“A lot of the communal landowners fear that with his death, the forests are finished,” Amado Gomez said.

“I would like to ask the authorities to do their job and do more to protect activists like my brother, because lately in Mexico a lot of activists have died,” he said. “With his death, not only my family lost a loved one; but the whole world, and the monarch butterfly and the forests lost, too.”

Workers prepare a grave in the cemetery where environmental activist Homero Gomez Gonzalez was to be buried in Ocampo, Michoacan state, Mexico, Jan. 30, 2020.

London-based Global Witness counted 15 killings of environmental activists in Mexico in 2017 and 14 in 2018. In an October 2019 report, Amnesty International said that 12 had been killed in the first nine months of that year.

Millions of monarchs come to the forests of Michoacan and other nearby areas after making the 3,400-mile (5,500-kilometer) migration from the United States and Canada. 
They need healthy tree cover to protect them from rain and cold weather.

Reuters contributed to this report.
 

your ad here

Пентагон знову збільшив кількість травмованих внаслідок удару Ірану по американських базах в Іраку

Пентагон знову збільшив кількість військових, які зазнали травм внаслідок ракетного удару Ірану по американських базах в Іраку на початку січня.

Представник Пентагону Томас Кемпбелл зазначив, що станом на 30 січня «загалом у 64 військових США діагностували легкі черепно-мозкові травми». 39 з них вже повернулися до служби.

Іран 8 січня завдав ракетного удару по двох військових базах в Іраку, де дислокуються американські війська і війська коаліції, що ведуть операції проти угруповання «Ісламська держава». Згідно із заявою Міністерства оборони США, більш як 10 балістичних ракет були випущені по базах в Айн-Асаді та Ірбілі.

Спочатку США стверджували, що під час обстрілу ніхто не постраждав, хоча Іран заявляв про десятки убитих.

Пізніше Пентагон визнав, що постраждали 11 американців, потім ця цифра збільшилася до 34. При цьому ЗМІ писали, що Іран навмисно завдав «обережний» удар, щоб число втрат серед американців було мінімальним.

28 січня у Пентагоні заявили, що постраждали близько 50 військових.

your ad here

Witness Vote Looms Over Trump Impeachment Trial

The U.S. senators weighing the removal of President Donald Trump from office completed a final day of questioning Thursday. The Senate impeachment trial now enters an uncertain phase as Republicans appear to have enough votes to block Democrats’ request to hear testimony from key administration officials. As VOA’s congressional correspondent Katherine Gypson reports, the final vote in the impeachment trial could quickly follow.
 

your ad here

Велика Британія офіційно виходить з Євросоюзу

Після 31 січня почнеться перехідний період, який триватиме до кінця 2020 року

your ad here

Процес імпічменту президента Трампа може закінчитися в п’ятницю

31 січня може стати завершальним днем процесу імпічменту президента США Дональда Трампа в Сенаті.

До четверга члени Сенату, яким належить винести рішення у справі про імпічмент Дональда Трампа, заслухали обвинувачення, в ролі якого виступили члени Палати представників, адвокатів президента і отримали можливість поставити питання обом сторонам. Трампа звинувачують у зловживанні повноваженнями і перешкоджанні роботі Конгресу. Обидва звинувачення пов’язані з його спробою домогтися від президента України розслідування діяльності в Україні Хантера Байдена, сина колишнього віце-президента і нинішнього кандидата в президенти Джо Байдена.

У п’ятницю сенатори повинні вирішити чи хочуть вони заслухати свідків. Демократи наполягають на виклику до Сенату колишнього помічника президента Трампа з питань національної безпеки Джона Болтона, який у своїй новій книзі стверджує, що глава Білого дому хотів домогтися від української влади розслідування, погрожуючи їм затримкою американської військової допомоги.

 

Переважна більшість сенаторів-республіканців вважають, що у запрошенні до Сенату свідків немає необхідності. Для виклику свідків потрібна проста більшість голосів сенаторів. Якщо всі сенатори-демократи проголосують «за», то для схвалення рішення їм будуть потрібні голоси ще чотирьох республіканців. До вечора четверга, за інформацією керівництва республіканської фракції в Сенаті, четвірка тих, хто вагається сенаторів-республіканців – Мітт Ромні, Ліза Мурковскі, Сюзан Коллінс і Ламар Александр – мала намір проголосувати проти виклику свідків.

Якщо це станеться, згідно із затвердженою процедурою Сенат повинен провести остаточне голосування за звинуваченнями проти президента. Якщо очільнику сенатської меншості Чаку Шумеру не вдасться домогтися перенесення голосування, а він натякнув 30 січня, що спробує це зробити, то очікується, що Дональда Трампа виправдають 31 січня.

 

your ad here

Trump Impeachment Trial Heads Toward Critical Vote

Friday will be a crucial day in the impeachment trial of President Donald Trump.

The trial in the Republican-majority U.S. Senate could end Friday with Trump’s expected acquittal on charges of abuse of power and obstruction of Congress.

Or four Republicans could join 47 Democrats and independents in voting to allow witnesses to testify, including former National Security Adviser John Bolton, extending the trial for at least another week and maybe longer.

WATCH: Witness Vote Looms Over Trump Impeachment Trial

Embed

But if the vote to hear witnesses ends in a 50-50 tie, Supreme Court Chief Justice John Roberts, the presiding judge, could cast a deciding vote. But that would be unprecedented in an impeachment trial, so no one is sure what will happen.

The lead House impeachment manager, Democrat Adam Schiff, proposed hearing witnesses behind closed doors for no more than a week, saying that would let senators return to regular business.

Republicans have indicated they do not want any witnesses subpoenaed, believing that would drag out the trial and that more evidence could hurt their case.

Senators Susan Collins of Maine talks to reporters before attending the impeachment trial of President Donald Trump on charges of abuse of power and obstruction of Congress, Jan. 28, 2020, on Capitol Hill in Washington.

Will Senate call witnesses?

Senate Majority Leader Mitch McConnell conceded earlier this week that he may not have the votes to prevent witnesses from being called. Several moderate Republicans have said they may be interested in hearing what Bolton has to say.

One of them, Sen. Susan Collins of Maine, said Thursday evening she would vote to allow witnesses. But Sen. Lamar Alexander of Tennessee, in a statement released shortly after Collins’ announcement, that there was “no need for more evidence.” 

In a yet-to-be-published book, Bolton said Trump told him he was withholding $391 million in military aid to Ukraine until President Volodymyr Zelenskiy publicly announced an investigation of former Vice President Joe Biden, a potential political rival of Trump’s in the 2020 presidential election.

Democrats said reaching out to a foreign power to interfere in an election is an impeachable offense.

White House deputy counsel Patrick Philbin answers a question during the impeachment trial against President Donald Trump in the Senate at the U.S. Capitol in Washington, Jan. 30 2020.

Trump’s defense

Trump’s lawyers say the president had the right to hold up the aid over concern for corruption in Ukraine and a demand that Europe do more to help Ukraine fight Russian-backed separatists.

Trump’s defense team and the impeachment managers Thursday spent their second day answering questions from the senators, which were read by Roberts.

Sen. Rand Paul, R-Ky., talks to reporters before attending the impeachment trial of President Donald Trump on charges of abuse of power and obstruction of Congress, Jan. 28, 2020, on Capitol Hill in Washington.

Roberts refused to ask a question handed in by Kentucky Republican Rand Paul because it reportedly would have identified the whistleblower, whose concern about Trump’s July phone call in which he asked Zelenskiy for a favor led to the president’s impeachment. Paul denied the question would have outed the whistleblower.

Trump’s attorneys continued to argue that nothing the president did concerning Ukraine is impeachable.

White House counsel Pat Cipollone said Democrats are trying to get rid of a president they don’t like, saying it is up to voters to decide whom they want.

When Patrick Philbin, a Trump attorney, said the president’s personal lawyer, Rudy Giuliani, was only “a source of information” and not carrying out foreign policy in Ukraine, Schiff called that statement “breathtaking.”

Schiff said the attorneys blew up their whole case by seeming to admit that Giuliani was in Ukraine on a personal political errand for Trump.

Witnesses during the impeachment hearing testified that Giuliani was in Ukraine to pressure officials to investigate Biden for corruption even when no evidence against the former vice president ever surfaced.

your ad here

За місяць ціна на бензин знизилася в середньому на дві гривні – прем’єр

За місяць ціна на дизельне пальне та бензин знизилася в середньому на дві гривні, повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук у Facebook.

«Що це дає людям? Просто в цифрах. Щоденні витрати українців на пальне зменшились на 16,5 млн грн, або на 511 млн грн на місяць. Більше того, офіційні продажі пального збільшились на 6% за місяць, а це означає, що збільшилась і кількість податків, які сплачують в бюджет», – написав Гончарук.

За його словами, правоохоронці та органи контролю «відпрацювали» майже чотири тисячі нелегальних автозаправних станцій по всій країні. Частину закрили, інша частина – отримала ліцензії на офіційну роботу.

«В окремих областях, наприклад, в Луганській та Миколаївській, обсяги продажі пального збільшились на 15%. Ще в трьох: Вінницькій, Дніпропетровській та Черкаській – на 14%», – додав прем’єр.

23 грудня президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками компаній – учасниць паливного ринку, нафто- та газовидобувної галузі й мереж автозаправних станцій. Він закликав «відреагувати на зміцнення курсу гривні» та знизити ціни на бензин.

У відповідь вони поскаржилися на роботу нелегальних автозаправних станцій, проте наступного дня все ж знизили ціни на пальне.

your ad here