Twitter to Crowdsource Content Policing

Twitter on Monday unveiled a new tool it is piloting to combat misinformation. Called Birdwatch, the crowdsourcing tool aims to enlist other Twitter users to vet tweets they think contain misinformation.Instead of deleting an offending tweet or having Twitter attach a warning label, users will be able to add annotations to the tweet to “provide informative context,” according to a Twitter blog post.For now, the added notes will not be visible to all users, as the program is a pilot project with only a limited number of U.S. volunteers. The company would eventually like to have the notes visible to all.”We believe this approach has the potential to respond quickly when misleading information spreads, adding contact that people trust and find valuable,” Twitter wrote.The move comes as social media companies face increasing pressure from those who say their platforms spread misinformation, and those who say they are too censorious.Twitter’s approach differs from Facebook, which uses a team of third-party fact-checkers.“We know there are a number of challenges toward building a community-driven system like this — from making it resistant to manipulation attempts to ensuring it isn’t dominated by a simple majority or biased based on its distribution of contributors. We’ll be focused on these things throughout the pilot,” Twitter said. 

your ad here

«Нафтогаз» не публікує січневу ціну на газ для виробників до завершення переговорів із держорганами

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз» відтермінувала публікацію ціни на газ для виробників у січні, йдеться в заяві компанії 25 січня.

Згідно з повідомленням, відтермінування пов’язано з переговорами між «Нафтогазом», органами державної влади та Асоціацією міст України.

«НАК «Нафтогаз України» (далі — Компанія) тимчасово відкладає публікацію січневої ціни на природний газ для виробників теплової енергії у рамках спеціальних обов’язків (ПСО) до завершення поточних перемовин між державними органами, Асоціацією міст України, представниками виробників тепла та Компанією», – повідомляє пресслужба «Нафтогазу».

Читайте також: Під Офісом президента мітингують через тарифи на газ

Компанія обіцяє повідомити про відновлення публікації ціни для виробників теплової енергії після завершення переговорів.

Як нагадують у «Нафтогазі», ціна для виробників розраховується відповідно до постанови Кабінету міністрів №867 від 2018 року з урахуванням змін цін на європейських хабах.

25 січня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд спільно з Офісом президента, народними депутатами та Асоціацією міст України готують меморандум про незмінність тарифів на тепло й гарячу воду.

your ad here

Уряд готує меморандум про незмінність тарифів на тепло й гарячу воду – Шмигаль

Уряд спільно з Офісом президента, народними депутатами та Асоціацією міст України готують меморандум про незмінність тарифів на тепло й гарячу воду. Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив під час Погоджувальної ради, повідомила пресслужба Кабінету міністрів.

За словами очільника уряду, підписання документа очікується найближчим часом.

Також прем’єр зазначив, що Україна демонтує залишки радянської системи тарифоутворення й рухається до відкритого ринку – найбільш справедливого інструменту встановлення вартості послуг, тарифів та цін. Він додав, що ринкова ціна на газ формується на світових біржах та розраховується на українській біржі.

«Наприклад, улітку після запровадження ринку газу ціни коливалися в межах менше трьох тисяч гривень за тисячу кубометрів. А протягом вересня-жовтня можна було укласти річний договір із НАК «Нафтогаз» за ціною 4,70 гривень за кубометр. Декілька десятків тисяч людей скористалися цією можливістю і сплачуватимуть цю ціну протягом року», – пояснив глава уряду.

Шмигаль зауважив, що ринок сьогодні перебуває в процесі формування і місячний продукт не є справедливим для окремих категорій громадян. Тому, за його словами, уряд ухвалив рішення про граничне обмеження ринкової ціни газу в Україні на рівні 6,99 гривні за кубічний метр.

«Це обмеження діятиме з 1 лютого і доти, поки це буде потрібно в цьому опалювальному сезоні. Ціна газу коштуватиме не дорожче 6,99 гривні за кубічний метр з ПДВ. Якщо компанії не можуть торгувати за такою ціною, то обов’язок постачати газ за такою ціною переходить до постачальника останньої надії, яким є НАК «Нафтогаз», що готовий постачати людям блакитне паливо за цією ціною», – сказав Шмигаль.

Прем’єр підкреслив, що було також ухвалено рішення НКРЕКП щодо зменшення тарифу на розподіл газу вже для 14 облгазів.

Згідно з постановою уряду, з 1 лютого і до кінця карантинних обмежень, але не довше ніж до 31 березня 2021 року, ціна на газ для побутових споживачів не повинна перевищувати 6 гривень 99 копійок.

До цієї ціни входять податок на додану вартість та плата за транспортування магістральними газопроводами. Якщо ціна постачальника на газ перевищує цю позначку, його має продати постачальник «останньої надії».

Як повідомили 15 січня в Офісі президента, запровадження обмежень на ціну на газ не означає повернення до державного регулювання.

Денис Шмигаль зазначав, що тарифи на газ для населення будуть знижені на понад 30%, вказуючи, що буде запроваджене «державне регулювання». Президент України Володимир Зеленський, своєю чергою, називав ринкові ціни на газ «завеликими, особливо якщо зважати на пандемію».

Раніше прем’єр-міністр заявив, що українська влада напрацювала два підходи, які дозволять суттєво знизити тариф на газ для населення.

 

your ad here

Гривня посилилася на 9 копійок щодо долара – офіційний курс

Офіційний курс гривні щодо долара 25 січня становить 28,16 гривні, свідчать дані Національного банку України. При цьому курс у п’ятниці становив 28,25 гривні.

При цьому довідковий курс, встановлений опівдні 25 січня, дорівнює 28 гривень 17 копійок.

Читайте також: Україна домовляється з МВФ. Що буде з гривнею і доларом?

Курс гривні до євро становить 34,25 гривні порівняно з 34,36 у п’ятницю.

За даними порталу «Мінфін», торги на міжбанківському ринку почалися з позначки 28,15-17 гривні, опівдні курс незначно послабився на 2 копійки, згодом посилився до 28,16-18 гривні.

your ad here

200-гривнева банкнота увійшла до переліку номінантів міжнародного конкурсу «Банкнота року» – НБУ

Українська 200-гривнева банкнота увійшла до переліку номінантів міжнародного конкурсу «Банкнота року», організованого міжнародним товариством банкнот, повідомив музей грошей Національного банку України.

«На перемогу у престижному конкурсі претендують ще 15 банкнот різних країн світу, що випущені 2020 року. Кількість учасників конкурсу може зрости, адже термін номінування банкнот спливає 31 січня 2021 року… Серед критеріїв, що мають значення для журі конкурсу «Банкнота року» – художні особливості, дизайн, кольорова гама та захисні елементи», – розповіли в НБУ.

Банкнота була введена в обіг 25 лютого 2020 року – у день народження української письменниці Лесі Українки.

На аверсі банкноти четвертого покоління портрет Лесі Українки переміщений у центр банкноти. Раніше її зображення знаходилося на правому боці.

На реверсі 200 гривень зображена В’їзна вежа Луцького замку – найстаріша споруда міста. Поруч із нею і сьогодні росте ясен, якому понад 200 років. Саме під ним нібито любила відпочивати і писати вірші Леся Українка, яка провела у Луцьку свої дитячі роки.

Банкнота надрукована на тонованому папері із світлорожевим відтінком. Елементи захисту купюри – багатотонові водяні знаки, захисна стрічка, наскрізний елемент, «віконна» захисна стрічка, елемент SPARK у формі стилізованого зображення водяної лілії, рельєфні елементи, латентне зображення та мікротексти.

Крім елементів захисту для візуального визначення, банкнота має елементи захисту, які визначаються в ультрафіолетових, інфрачервоних променях та мають магнітні властивості.

 

your ad here

У Зеленського очікують, що 2021-й буде роком економічного зростання

Радник президента України з економічних питань Олег Устенко прогнозує, що в 2021 році українська економіка почне відновлюватися завдяки позитивним тенденціям на зовнішніх ринках і монетарній політиці НБУ, повідомляє пресслужба Офісу президента України.

«Ми очікуємо, що це буде рік економічного зростання, рік поступового відновлення і всієї глобальної економіки, і, звичайно, української економіки», – йдеться в повідомленні на сайті президента 24 січня.

 

Радник президента України вказав на поліпшення ситуації на світових фінансових ринках.

«Після закінчення виборчої кампанії у США й до нещодавньої інавгурації 46-го президента США Джо Байдена пішли в ріст усі фондові ринки, а це означає, що і кредитори, й інвестори почали проявляти активність. Взагалі міжнародні ринки виросли більш ніж на 15% за цей час. Це означає, що інвестори, які раніше шукали «тихі гавані», зараз починають шукати можливості для інвестування. Це означає, що Україна, яка знаходиться в групі країн з ринками, що розвиваються, може вже активно конкурувати за ресурс та розраховувати на глобальний захід (мається на увазі «приплив» – ред.) інвестицій», – зазначив він.

 

Ще одним додатковим імпульсом для економічного зростання, за словами Устенка, можуть бути державні програми стимулювання економіки, такі як «Велике будівництво», і спорудження великих інфраструктурних об’єктів, адже це сприяє появі робочих місць, підтримує вітчизняне машинобудування та ін.

Устенко очікує, що зростання ВВП України в 2021 році складе 4–4,5%, але може бути й вищим, «якщо вдасться активно залучати в економіку інвестиційний ресурс – і не тільки ззовні, а й усередині країни».

Обсяг внутрішнього валового продукту в Україні може зрости на 3% у 2021 році. Такий прогноз в огляді «Глобальні економічні перспективи» оприлюднив 5 січня Світовий банк. Падіння ВВП України в 2020 році, за цією ж оцінкою, склало 5,5%.

«З початком 2021 року макроекономічна стабільність країни здається міцною, але мало хто наважується інвестувати в Україну. Без судової реформи або збільшення інвестицій мало підстав очікувати будь-якого економічного росту понад доходи очікуваного відновлення після пандемії коронавірусу», – написав шведський економіст Андерс Ослунд на сайті американського неурядового аналітичного центру «Атлантична рада» (Радіо Свобода оприлюднило передрук його статті).

 

your ad here

Twitter Bans Suspect Iran Account After Post Threatens Trump

Twitter said Friday it has permanently banned an account that some in Iran believe is linked to the office of the country’s supreme leader after a posting that seemed to threaten former President Donald Trump.In the image posted by the suspect account late Thursday, Trump is shown playing golf in the shadow of a giant drone, with the caption “Revenge is certain” written in Farsi.In response to a request for comment from The Associated Press, a Twitter spokesperson said the account was fake and violated the company’s “manipulation and spam policy,” without elaborating how it came to that conclusion.The tweet of the photo violated the company’s “abusive behavior policy,” Twitter’s spokesperson added.In Iran, the suspect account — @khamenei_site — is believed to be linked to the office of Supreme Leader Ayatollah Ali Khamenei because its behavior mirrored that of other accounts identified in state-run media as tied to his office. It frequently posted excerpts from his speeches and other official content.In this case, the account carried the link to Khamenei’s website.Other accounts tied to Khamenei’s office that did not tweet the photo, including his main English language account, remained active. The photo had also been featured prominently on the supreme leader’s website and was retweeted by Khamenei’s main Farsi language account, @Khamenei-fa, which apparently deleted it after posting.Earlier this month, Facebook and Twitter banned Trump from their platforms for allegedly inciting the assault on the U.S. Capitol, an unprecedented step that underscored the immense power of tech giants in regulating speech on their platforms. Activists soon urged the companies to apply their policies equally to other political figures worldwide, in order to combat hate speech and content that encourages violence.The warning in the caption referenced Khamenei’s remarks last month ahead of the first anniversary of the U.S. drone strike that killed Iranian Revolutionary Guard general Qassem Soleimani in Baghdad. In his speech, Khamenei did not call out Trump by name, but reiterated a vow for vengeance against those who ordered and executed the attack on Soleimani.”Revenge will certainly happen at the right time,” Khamenei had declared.Iran blocks social media websites like Facebook and Twitter, and censors others. While top officials have unfettered access to social media, Iran’s youth and tech-savvy citizens use proxy servers or other workarounds to bypass the controls.Soon after Trump’s ban from Twitter ignited calls to target tweets from other political leaders, the company took down a post by a different Khamenei-linked account that pushed a COVID-19 vaccine conspiracy theory.Khamenei, who has the final say on all state matters in Iran, had claimed that virus vaccines imported from the U.S. or Britain were “completely untrustworthy.”  

your ad here

Україна посіла друге місце у світі за обсягом експорту всіх зернових культур – Мінекономіки

Україна посіла друге місце у світі за обсягом експорту всіх зернових культур, повідомив заступник голови Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Качка.

«Україна є важливим гравцем на міжнародному ринку зерна, одним з гарантів продовольчої безпеки в світі, та має потенціал у нарощенні виробництва і експорту зернових. За результатами 2019/2020 маркетингового року в сукупності за обсягом експорту всіх зернових культур Україна стала «срібними призерами», пропустивши вперед лише США», – заявив Качка.

За даними Міністерства сільського господарства США в 2019/2020 маркетинговому році в рейтингу найбільших експортерів зернових Україна посіла 2 місце за обсягом поставок ячменя, 4 – по кукурудзі, 5 – по пшениці.

 

your ad here

У 2020-му НБУ отримав 2,18 мільярда гривень на погашення боргів за кредитами рефінансування

Національний банк України у 2020 році отримав на погашення заборгованості за кредитами рефінансування неплатоспроможних банків 2,18 мільярда гривень. Про це повідомила пресслужба НБУ.

«Найбільше коштів отримано від реалізації заставлених неплатоспроможними банками майнових прав за кредитними договорами – 1,02 мільярда гривень», – йдеться в повідомленні.

У Нацбанку додали, що заборгованість також покрили коштом реалізації заставлених неплатоспроможними банками нерухомого майна (228,8 мільйона гривень). Крім того, кошти отримали завдяки погашення заборгованості за заставленими Національному банку кредитними договорами на загальну суму 252,3 мільйона гривень та інших джерел.

«Упродовж 2020 року Національний банк погодив умови реалізації заставлених майнових прав за кредитними договорами із сукупною початковою ціною реалізації 12,25 млрд грн та об’єктів нерухомого майна із сукупною початковою ціною реалізації в розмірі 1,49 млрд грн», – зазначили в пресслужбі регулятора.

За даними НБУ, заборгованість неплатоспроможних банків за кредитами рефінансування у 2020 році скоротилася з 44 мільярдів гривень до 41,7 мільярда гривень станом на 31 грудня 2020 року.

У Нацбанку додали, що із 2017 року регулятор отримав погашення заборгованості за кредитами рефінансування неплатоспроможних банків 8,4 мільярда гривень.

Рефінансування (refinancing) – операції з надання банкам кредитів у встановленому Національним банком порядку. Основною метою рефінансування є регулювання ліквідності банків на виконання Національним банком функції кредитора останньої інстанції.

21 січня НБУ зберіг облікову ставку на рівні 6%, але «готовий підвищувати» її. Зміна облікової ставки впливає на вартість кредитів, що надаються Нацбанком комерційним банкам. Чим вона вища, тим дорожче обходяться банкам позики рефінансування, тим дорожче вони пропонують власні кредити, тим менше позичальників оформляють позики.

 

your ad here

Курс валют на 25 січня: євро і долар подешевшають

Євро і долар подешевшають, свідчать дані на сайті Національного банку України.

25 січня долар подешевшає на 10 копійок – до 28 гривень 16 копійок.

Євро подешевшає на 12 копійок – до 34 гривень 25 копійок.

 

your ad here

Google Seals Content Payment Deal with French News Publishers

Google and a French publishers lobby said Thursday that they had agreed to a copyright framework for the U.S. tech giant to pay news publishers for content online, a first for Europe.The move paves the way for individual licensing agreements for French publications, some of which have seen revenues drop with the rise of the internet and declines in print circulation.The deal, which Google describes as a sustainable way to pay publishers, is likely to be closely watched by other platforms such as Facebook, a lawyer involved in the talks said.Facebook was not immediately reachable for comment.Alphabet-owned Google and the Alliance de la Presse D’information Générale (APIG) said in a statement that the framework included criteria such as the daily volume of publications, monthly internet traffic and “contribution to political and general information.”Google has so far only signed licensing agreements with a few publications in France, including national daily newspapers Le Monde and Le Figaro. These take into account the framework agreed with APIG, a Google spokesman said.Google News ShowcaseGoogle’s vehicle for paying news publishers, called Google News Showcase, is so far only available in Brazil and Germany.On Thursday, Reuters confirmed it had signed a deal with Google to be the first global news provider to Google News Showcase. Reuters is owned by news and information provider Thomson Reuters Corp.”Reuters is committed to developing new ways of providing access to trusted, high-quality and reliable global news coverage at a time when it’s never been more important,” Eric Danetz, Reuters global head of revenue, said in a statement.Google and APIG did not say how much money would be distributed to APIG’s members, who include most French national and local publishers. Details on how the remuneration would be calculated were not disclosed.The deal follows months of bargaining among Google, French publishers and news agencies over how to apply revamped EU copyright rules, which allow publishers to demand a fee from online platforms showing extracts of their news.Google, the world’s biggest search engine, initially fought against the idea of paying publishers for content, saying their websites benefited from the greater traffic it brought. 

your ad here

ЄС готується до перегляду Угоди про асоціацію з Україною – ОП

Європейський союз цього року має почати перегляд Угоди про асоціацію з Україною. Про це йдеться у листі від президента Європейської ради Шарля Мішеля та очільниці Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн на адресу Володимира Зеленського, повідомили в Офісі президента.

«Керівники інституцій ЄС відзначають, що цьогоріч розпочнеться всеосяжний перегляд Угоди про асоціацію. Планується поглиблення галузевої співпраці, зокрема у цифровій та екологічній сферах», – мовиться у повідомленні.

Як зазначили у ОП, в планах також підписання найближчим часом Угоди про спільний авіаційний простір. Окрім того, розпочато роботу попередньої оціночної місії ЄС у контексті майбутньої Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції.

Про такі кроки було домовлено під час минулорічного саміту Україна – ЄС.

your ad here

Judge Says Amazon Won’t Have to Restore Parler Web Service

Amazon won’t be forced to immediately restore web service to Parler after a federal judge ruled Thursday against a plea to reinstate the fast-growing social media app, which is favored by followers of former President Donald Trump.U.S. District Judge Barbara Rothstein in Seattle said she was not dismissing Parler’s “substantive underlying claims” against Amazon but said it had fallen short in demonstrating the need for an injunction forcing it back online.Amazon kicked Parler off its web-hosting service on Jan. 11. In court filings, it said the suspension was a “last resort” to block Parler from harboring violent plans to disrupt the presidential transition.The Seattle tech giant said Parler had shown an “unwillingness and inability” to remove a slew of dangerous posts that called for the rape, torture and assassination of politicians, tech executives and many others.The social media app, a magnet for the far right, sued to get back online, arguing that Amazon had breached its contract and abused its market power. It said Trump was likely on the brink of joining the platform, following a wave of his followers who flocked to the app after Twitter and Facebook expelled Trump after the Jan. 6 assault on the U.S. Capitol.Rothstein said she rejected “any suggestion that the public interest favors requiring Amazon Web Services (AWS) to host the incendiary speech that the record shows some of Parler’s users have engaged in.” She also faulted Parler for providing “only faint and factually inaccurate speculation” about Amazon and Twitter colluding with one another to shut Parler down.Political motives?Parler CEO John Matze asserted in a court filing that Parler’s abrupt shutdown was motivated at least partly by “a desire to deny Trump a platform on any large social-media service.” Matze said Trump had contemplated joining the network as early as October under a pseudonym. The Trump administration last week declined to comment on whether he had planned to join.Amazon denied its move to pull the plug on Parler had anything to do with political animus. It claimed that Parler had breached its business agreement “by hosting content advocating violence and failing to timely take that content down.”Parler was formed in May 2018, according to Nevada business records, with what co-founder Rebekah Mercer, a prominent Trump backer and conservative donor, later described as the goal of creating “a neutral platform for free speech” away from “the tyranny and hubris of our tech overlords.”Amazon said the company signed up for its cloud computing services about a month later, thereby agreeing to its rules against dangerous content.Matze told the court that Parler has “no tolerance for inciting violence or lawbreaking” and has relied on volunteer “jurors” to flag problem posts and vote on whether they should be removed. More recently, he said the company informed Amazon it would soon begin using artificial intelligence to automatically pre-screen posts for inappropriate content, as bigger social media companies do.Amazon last week revealed a trove of incendiary and violent posts that it had reported to Parler over the past several weeks. They included explicit calls to harm high-profile political and business leaders and broader groups of people, such as schoolteachers and Black Lives Matter activists.Move to EpikGoogle and Apple were the first tech giants to take action against Parler in the days after the deadly Capitol riot. Both companies temporarily banned the smartphone app from their app stores. But people who had already downloaded the Parler app were still able to use it until AWS pulled the plug on the website.Parler has kept its website online by maintaining its internet registration through Epik, a U.S. company owned by libertarian businessman Rob Monster. Epik has previously hosted 8chan, an online message board known for trafficking in hate speech. Parler is currently hosted by DDoS-Guard, a company whose owners are based in Russia, public records show.DDoS-Guard did not respond to emails seeking comment on its business with Parler or on published reports that its customers have included Russian government agencies.Parler did not return requests for comment this week about its future plans. Though its website is back, it has not restored its app or social network. Matze has said it will be difficult to restore service because the site had been so dependent on Amazon engineering, and Amazon’s action has turned off other potential vendors.The case has offered a rare window into Amazon’s influence over the workings of the internet. Parler argued in its lawsuit that Amazon violated antitrust laws by colluding with Twitter, which also uses some Amazon cloud services, to quash the upstart social media app.Rothstein, who was appointed to the Seattle-based court by Democratic President Jimmy Carter, said Parler presented “dwindlingly slight” evidence of antitrust violations and no evidence that Amazon and Twitter “acted together intentionally — or even at all — in restraint of trade.” 

your ad here

Вплив локдауну на економіку України буде «достатньо стриманим» – НБУ

Заступник голови Національного банку України Дмитро Сологуб заявив, що вплив січневого локдауну на економіку України буде достатньо стриманим. Про це він сказав під час брифінгу 21 січня.

«Ми підтверджуємо нашу оцінку, що вплив буде достатньо стриманим… Якщо дивитися на високочастотні показники: скільки люди подорожують, автомобілі, то вони знизилися, звичайно. Але це сезонний фактор і він не дуже відрізняється від того, що ми бачили рік тому », – зазначив Сологуб.

За його словами, подальший розвиток економічної ситуації буде залежати від розвитку ситуації з пандемією.

«Це одна з причини, чому ми достатньо обережні в своїй монетарній політиці, навіть беручи до уваги прискорення інфляції у другій половині 2020 року», – додав заступник голови НБУ.

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 9 грудня підтримав постанову про запровадження жорсткого карантину для боротьби з COVID-19 на період із 8 до 24 січня включно.

 

your ad here

Facebook Oversight Panel to Review Suspension of Trump’s Accounts 

Facebook’s independent oversight board said Thursday that it had accepted the company’s request to review its decision to suspend the accounts of former President Donald Trump.The U.S. social media giant blocked Trump’s access to his Facebook and Instagram accounts after he was accused of inciting a deadly insurrection by his supporters January 6 at the U.S. Capitol as lawmakers were formally certifying Joe Biden’s presidential victory.When it made the decision, the company said the suspension would remain in effect at least until the end of Trump’s term on January 20 and possibly indefinitely.The board said a five-member panel would review the case in the coming days and report its findings to the full board.A majority of the members must approve a decision before it can be issued. The board must decide within 90 days, and Facebook is required to act on it within that period. The board’s decisions are nonbinding.Trump’s critics generally applauded Facebook’s decision, but many world leaders and free-speech proponents denounced it, maintaining it sets an alarming precedent against free speech.’Very confident’ decision was rightFacebook global affairs chief Nick Clegg told the Reuters news agency he remained convinced the company acted appropriately when it suspended Trump’s accounts.“I’m very confident that any reasonable person looking at the circumstances in which we took that decision and looking at our existing policies will agree,” Clegg said.But Clegg also said the board might consider wider principles and policies that could influence its decision.In addition to reviewing the decision to suspend Trump’s accounts, Clegg said he asked the board to recommend when political leaders can or should be prohibited from using the company’s platforms.Facebook created the oversight board after being criticized for its management of problematic content. The panel consists of 20 members, including a Nobel Peace Prize laureate, a former prime minister, legal experts and rights advocates.Twitter, Trump’s favorite social media platform, has suspended the former president permanently.  

your ad here